БУДИНОК ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

Кредо БДЮТ Тиврівської селищної радирозвивати дитину як неповторну індивідуальність, формувати в неї творчий потенціал, прагнення до самостійної пізнавальної діяльності.

Головна мета закладу:

• підвищення мотивації особистості до пізнання і творчості, створення умов для інтелектуального, духовного та фізичного розвитку дітей та молоді у вільний від навчання час;
  • задоволення освітніх потреб через залучення до науково-технічної, художньої, декоративно-ужиткової, туристсько-краєзнавчої, спортивно-оздоровчої, дозвіллєво-розважальної роботи.

Завдання БДЮТ Тиврівської селищної ради   полягає у створенні атмосфери турботи і підтримки учнів, яка сприяла б розвитку їхніх можливостей, задовольняла їхні інтелектуальні, емоційні й соціальні потреби.

В основу роботи навчального закладу покладено місію, яка  полягає в тому, щоб створити найбільш сприятливі умови розвитку для всіх дітей з урахуванням їхніх схильностей та здібностей шляхом уведення в навчально-виховний процес інноваційних методик навчання й виховання, збереження та примноження традицій закладу, заснованих на національних та патріотичних засадах, створення умов для максимального розкриття творчого потенціалу, комфортних умов для розвитку особистості дитини.

Робота нашого закладу спрямована на те, щоб кожен гуртківець міг:

• ·поповнити знання у сферах, які цікаві учневі й розкривають перед ним нові горизонти пізнання;
  • розвивати спроможність приймати самостійні рішення;
  • навчити радіти навчанню й поважати освіту;
  • розвинути свій емоційний інтелект;
  • отримати необхідну індивідуальну педагогічну підтримку;
  • розвинути самосвідомість кожного гуртківця як самостійної особистості і як члена колективу;
  • зберегти і зміцнити моральне, фізичне і психічне здоров’я вихованців;
  • сприяти взаємоузгодженню зовнішніх потреб та внутрішніх мотивів до саморозвитку та самореалізації всіх учасників навчально-виховного процесу.

Форми роботи:

Робота гуртків, науково-дослідницька робота, проведення масових заходів, робота дитячих громадських організацій, робота з батьками, методична робота.

БДЮТ координує роботу:

• учнівської ради Тиврівщини;
  •  музеїв при закладах освіти Тиврівської селищної ради.
Посилання на групу БДЮТ Тиврівської селищної ради  у Фейсбук