Галерея

Масові заходи з дітьми та молоддю Будинку дитячої та юнацької творчості Тиврівської селищної ради

ВИХОВАНЦІ БДЮТ ТИВРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ПАТРІОТИЧНОМУ ФЛЕШМОБІ "Я ЗНАЮ ТИ МЕНЕ ПОЧУЄШ"

Вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості Тиврівської селищної ради взяли участь патріотичному віршованому Флешмобі до Дня захисників і захисниць України «Я знаю ти мене почуєш...., мета якого формування в учнівської молоді громадської активності та національної свідомості, підтримка морального та бойового духу військовослужбовців.

12:16 05.10.2023

ЕКСКУРСІЯ ДО ПОЖЕЖНОЇ ЧАСТИНИ.

29 вересня група вихованців гуртка "Юні рятувальники" Будинку дитячої та юнацької творчості Тиврівської селищної ради відвідала пожежну частину. Під час екскурсії ознайомились з правилами пожежної безпеки, розширили увлення про роботу рятувальників, про способи гасіння пожеж та транспорт спец. призначення. Вихованці ближче познайомились з професією героя- рятувальника та цікаво і пізнавально провели час.

17:00 29.09.2023

КОМПОЗИЦІЯ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МИРУ

Ось таку композицію до Міжнародного дня Миру створила Олійник Світлана Анатоліївна з вихованцями гуртка "Виготовлення сувенірів" Будинку дитячої та юнацької творчості Тиврівської селищної ради, який працює на базі Василівської філії Тиврівського ліцею

21:22 22.09.2023

З ГАРНИМ НАСТРОЄМ НА ЗАНЯТТЯ

З гарним настроєм йдуть на цікаві заняття вихованці гуртків " Лялькова симфонія" та " Ігротехніків" Будинку дитячої та юнацької творчості Тиврівської селищної ради. Керівник гуртка - Білокурська Оксана Василівна.

20:39 22.09.2023

МАЙСТЕР-КЛАС "ЯНГОЛ СВОБОДИ"

Майстер-клас "Янгол Свободи" провела Пунько Інна Олександрівна для вихованців гуртка "Виготовлення сувенірів" Будинку дитячої та юнацької творчості Тиврівської селищної ради, який працює на базі Краснянського ліцею Тиврівської селищної ради.Ми всі мріємо про Мирне та Чисте небо над Україною! (у відео використано пісню Насті Каменських "Я Україна")

16:15 21.09.2023

Інформаційно-просвітницький захід - інтелектуальний квіз, присвячений Дню Української Державності "Тисячолітній спадок державності"

28 липня, українці вдруге відзначають День Української Державності. У цього свята ще зовсім коротка історія, однак зараз воно набуло особливого значення.

18:00 28.07.2023

ВИХОВАНЦІ БДЮТ ТИВРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ У РОЛІ ЖУРНАЛІСТІВ

6 червня в Україні відзначають День журналіста. Сьогодні вихованці дитячого хореографічного колективу "Мрія" БДЮТ Тиврівської селищної ради спробували себе у ролі журналістів. Відповідальна і небезпечна професія навіть у мирний час, у військових реаліях стала ще більш ризикованою. Тож бажаємо легкої роботи всім причетним до свята.

17:00 06.06.2023