ВІДБУВСЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ «СОКІЛ» («ДЖУРА») СЕРЕД ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ТИВРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 12.05.2023 18:00

12 травня 2023 року на території парку в смт. Тиврів проведено перший етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), в якому взяли участь біля 60 здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Тиврівської селищної ради.

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра “Сокіл” (“Джура”) є системною формою національно-патріотичного виховання дітей та молоді, важливим засобом громадянської освіти, формування національно-патріотичної свідомості.

Під час змагань учасники демонстрували стройовий вишкіл, знання історії України, з орієнтування на місцевості та спортивної підготовки.

Команди гідно показали себе в конкурсах: стройовий «Впоряд», «Відун», «Пластун" ( орієнтування і цілевказання), "Спортивно-воєнізована естафета". Вони вкотре довели, що є гідними нащадками козацького роду.

Переможцями першого етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») стали рої:

"Побратими" ОЗЗСО І-ІІІ ступенів смт. Тиврів та "Патріоти" ОЗССО І-ІІІ ст с Красне – І місце;

"Побратими" філії І-ІІ ст. с. Василівка ОЗЗСО І-ІІІ ступенів смт Тиврів - ІІ місце;

"Козацькі діти" ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Строїнці та "Козачата" ЗЗСО І-ІІ ст. с. Жахнівка - ІІІ місце.

Начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Тиврівської селищної ради Людмила Касянчук вручила усім командам грамоти та подяки.

Щиро дякуємо за участь та допомогу в проведенні гри майору Бурдилюку Сергію Володимировичу, заступнику начальника відділу Вінницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, Шлапаку Василю Степановичу, військовослужбовцю 5 відділу Вінницького РТЦК, головному сержанту Сиваку Юрію Віталійовичу, головному інструктору Вінницького відділення рекрутингу та комплектування.

Висловлюємо слова вдячності Іщуку Володимиру Олеговичу, лікарю-травматологу КНП «Багатопрофільна лікарня» та Алєксєєву Олександру Олеговичу, завідувачу відділенням екстреної медичної допомоги, лікарю анестезіологу КНП «Багатопрофільна лікарня» за неодноразову допомогу у проведенні навчання учасників змагань домедичної допомоги.

Оцінювала змагання суддівська колегія, в яку входили педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти та Будинку дитячої та юнацької творчості Тиврівської селищної ради.

Медичний супровід гри забезпечувала медичний працівник ОЗЗСО І-ІІІ ступенів смт. Тиврів Ірина Дячок.

Правопорядок забезпечували заступник начальника сектору превентивної діяльності 1 відділення поліції 2 Вінницького РУП майор поліції Сергій Луняка, інспектор сектору ювенальної превенції Вінницького РУП капітан поліції Біляєва Тетяна та дільничний офіцер поліції сектору превентивної діяльності 1 відділення поліції 2 Вінницького районного управління поліції капітан поліції Василь Черната.

Крім змагань, учасники гри взяли участь у флешмобі "Духовний код нації", під час якого знімався відеоролик з працівниками ювенальної поліції національно-патріотичного змісту, спрямованого на підтримку Захисників та Захисниць України з імітацією передання вишиванки, як духовного оберегу кожного українця та генетичного коду нації.

Добровольська Ольга Анатоліївна, вчитель основ здоров’я ОЗЗСО І-ІІІ ст. смт. Тиврів провела майстер-клас по збору дитячої тривожної валізи для учнів початкових класів.

Усім дякуємо за участь!