A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді, спорту та туризму Тиврівської селищної ради

ЯК ДОЛУЧИТИСЯ ДО ГРИ ДЖУРА

Дата: 05.01.2022 14:51
Кількість переглядів: 164

Як долучитись до гри Джура?

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра “Сокіл” (“Джура”) – важлива складова щодо формування ціннісних орієнтирів, громадянської самосвідомості та готовності щодо захисту незалежності та територіальної цілісності України на прикладах героїчної боротьби українського народу за самовизначення і творення власної держави.

Джура – це не просто гра. Джура – це системна форма національно-патріотичного виховання дітей та молоді, що спрямована на становлення громадянина України, патріота своєї країни.

Для всіх свідомих громадян, які мають бажання сприяти вихованню юних патріотів України, широкі можливості надає гра Джура

  

 Організатором Гри є Міністерство освіти і науки України, яке здійснює загальне керівництво Грою.

Співорганізаторами Гри є Мінмолодьспорт, Міноборони, МВС, МКІП, Мінсоцполітики, Український інститут національної пам’яті, Адміністрація Держприкордонслужби, ДСНС, Національна поліція, Національна гвардія, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.

Безпосереднє керівництво Грою здійснює постійно діючий Головний штаб, який утворюється при МОН.

Методичне та організаційне забезпечення проведення Гри здійснює Український державний центр національно-патріотичного виховання за погодженням з Головним штабом ( п. 19- 29 Положення гри Джура

Як потрапити до гри Джура?

Джура – це системна виховна робота в сфері національно-патріотичного виховання дітей та молоді, яка відбувається на міському,  районному, обласному та всеукраїнському рівнях.  У різних регіонах створюються відповідні регіональні Штаби. Безпосередню координацію роботи на місцях проводять центри  національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму та центри творчості (контакти обласних центрів).

Долучитися до гри Джура можна в якості:

Виховник – це моральний і духовний провідник для вихованців. Він є авторитетом, що своїм прикладом показує до чого мають прагнути вихованці (педагогічний працівник (керівник гуртка) або член громадської організації, при якій стоврено осередок гри Джура.

Детальніше п.10 Положення гри Джура, п. 6 додатку до Наказу УДЦНПВ “Типові правила та умови таборування гри Джура”

Член штабу (міського, районного ОТГ, обласного, всеукраїнського)  – це посадова особа  або громадський активіст включений до його складу на підставі офіційного розпорядчого документа.

Детальніше п.31, п 33 Положення гри Джура, п. 4 додатку до Наказу УДЦНПВ “Типові правила та умови таборування гри Джура”

Суддя – фахівець певного виду змагань чи конкурсів , що входить до складу гловоної суддівської колегії під час проведення підсумкових етапів гри Джура.

Детальніше п.47 Положення гри Джура, п.6 додатку до Наказу УДЦНПВ “Типові правила та умови таборування гри Джура”

 

Інструктор – це фахівець, що володіє спеціалізованими знаннями, вміннями і навичками та проводить профільні або спеціалізовані заходи (заняття, твишкіл, майстер-клас, навчання  тощо) для учасників гри Джура. Навчання проводиться протягом навчального року та під час проведення  підсумкових етапів гри Джура.

Детальніше п.10 Положення гри Джура

Таборова старшина – це керівний орган щодо забезпечення виконання програми наметового таборування гри “Джура”  та відповідає за підготовку проведення, дотримання розпорядку дня та правил безпеки учасниками, виконання виховної програми, прийом та розміщення учасників тощо.

Детальніше п.46 Положення гри Джура та п.6 додатку до Наказу УДЦНПВ “Типові правила та умови таборування гри Джура”

Волонтер – це особа, що надає допомогу в організації та проведенні заходів в рамках гри Джура на громадських засадах.

Якщо вам цікаво? Якщо ви маєте можливість допомогти і зробити свій вклад в розвиток національно-патрітичного виховання – запрошуємо долучатися до великої РОДИНИ гри ДЖУРА



« повернутися

Вхід для адміністратора