УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ В ГРОМАДІ ПО НОВОМУ!

Дата: 24.10.2023 16:22

22 жовтня 2023 року відбулися збори членів Учнівської ради Тиврівщини.

Розпочалося засідання о 9.00 годині ранку з вшанування пам'яті загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації.

Далі до лідерів з привітаннями та роз'ясненням про зміни в роботі учнівського самоврядування звернулася начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Тиврівської селищної ради Людмила Касянчук.

18 делегатів із закладів освіти громади об'єдналися в один орган і розпочали свою роботу під кураторством директора Будинку дитячої та юнацької творчості Тиврівської селищної ради Олени Єнютіної.

Учасники зборів планували свою роботу на навчальний рік, ділилися проектами, які втілюватимуть в життя, взяли участь в інтелектуальній грі, яку провела методист Будинку дитячої та юнацької творчості Тиврівської селищної ради Олена Куліковська.

Далі головним питанням було обрання президії Учнівської ради Тиврівщини.

За рішенням членів ради було обрано:

голова Учнівської ради - Савєльєва Аліна, учениця Тиврівського ліцею Тиврівської селищної ради, президент ліцею;

заступник голови - Огороднік Валерія , учениця Тиврівського ліцею Тиврівської селищної ради;

секретар - Білик Анастасія, учениця Строїнецького ліцею Тиврівської селищної ради.

Також обрано голів комітетів:

Комітет «Освіти та аналізу» - Станіславчук Даша, учениця Жахнівської гімназії ;

Комітет «Соціальних взаємодій» - Покотилюк Кароліна, учениця Василівської філії Тиврівського ліцею

Комітет «Зовнішніх взаємодій» - Пономаренко Денис, учень Черемошанської філії Краснянського ліцею ;

Комітет «Культурно-масовий» - Ничепорук Ліля, учениця Краснянського ліцею;

Комітет «Національно-патріотичного виховання» - Савчук Анна, учениця Краснянського ліцею.

Лідери активно працювали, засідання було продуктивним і дало усім поштовх до нових ініціатив та починань!

Безмежна вдячність нашим захисникам і захисницям за можливість проводити такі зустрічі!