Запрошуємо до участі у краєзнавчо-етнологічній конференції учнівської молоді «Лиш те в народі буде жити, що серце серцю передасть…»

Дата: 15.11.2023 12:58

Будинок дитячої та юнацької творчості Тиврівської селищної ради  запрошує здобувачів освіти, лідерів учнівського самоврядування, вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти 17 листопада 2023 року о 10:00 взяти участь  у краєзнавчо-етнологічної конференції учнівської молоді «Завжди в народі буде жити, що серце серцю передасть…».

Конференція проводиться з метою виховання ціннісного ставлення особистості до етнокультурної спадщини українського народу; формування у молодого покоління почуття любові до Батьківщини, поваги до народних звичаїв, традицій, духовних цінностей українського народу.

Конференція передбачає роботу за такими напрямами  краєзнавчої та етнологічної роботи:

• Традиції, звичаї та обряди українського народу.
  • Український побут, народні ремесла, художні промисли.
  • Традиційне вбрання українців.
  • Народна архітектура та її стилі.

Для участі у конференції необхідно заповнити анкету за посиланням :

По завершенню конференції кожен учасник отримає сертифікат учасника.