Нарада з працівниками дошкільних установ громади.

Дата: 15.02.2024 15:11

15 лютого 2024 року на базі відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Тиврівської селищної ради відбулася нарада керівників закладів дошкільної освіти під головуванням начальника відділу Касянчук Л.Л. Під час наради було розглянуто питання щодо здійснення освітньої діяльності закладів дошкільної освіти на період дії правового режиму воєнного стану, визначено основні вимоги до організації освітнього процесу в дистанційній формі та затверджено протиепідемічні заходи щодо захворюваності кору у дітей, а також розглянуто питання організації харчування в ЗДО відповідно до нових вимог законодавства з дотриманням вимог HACCP.

До традиційного Методичного кейсу наради увійшли питання:

1. Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в освітній процес закладів дошкільної освіти (доповідач - провідний спеціаліст відділу Жилінська Т.О.);

2. Використання «Мнемотехніки» в освітньому процесі ЗДО, як освітньої технології ефективного засвоєння інформації, що сприяє розвитку основних психічних процесів - пам'яті, уваги, образного мислення (доповідач- Чемес Л.Ф., вихователь ЗДО «Мальва» смт.Тиврів Тиврівської селищної ради);

3. Гендерна рівність в дошкільному дитинстві та запобігання насильства дорослих щодо дітей (доповідач - Малощак А. В., директор ЗДО «Мальва» смт.Тиврів Тиврівської селищної ради)

Даний семінар-практикум активізує знання педагогів з опрацьованих питань, навчить критично аналізувати інформацію, використовувати електронні ресурси в освітньому процесі, сприятиме підвищенню рівня професійної майстерності педагогів.

По завершенню наради учасники заходу привітали ювілярку , директора ЗДО "Калинка"с.Василівка Тиврівської селищної ради, Сафонічеву Валентина Петрівну.