Всесвітній день читання вголос у Тиврівському ліцеї .

Дата: 07.02.2024 15:40

Сьогодні, 7 лютого, у Всесвітній день читання вголос відбувся онлайн-конкурс художнього читання віршів під назвою " З Україною в серці" із учнями 1-Б класу Тиврівського ліцею. Класний керівник- Кузьмич І.М, голова журі- бібліотекар ЦКД Будник В. І.За участь у конкурсі дітям було вручено подяки і ,як подарунок, закладки"Прислів'я про мову".

Мета конкурсу-патріотичне виховання дітей .

Учні серйозно віднеслись до поставленого перед ними завдання, гарно підготувались та приємно вразили своїм декламуванням віршів. Юні патріоти всі одягнули вишиванки.

Після підведення підсумків конкурсу бібліотекар Будник В.І. ознайомила дітей із творчістю сучасного дитячого українського письменника Всеволода Нестайка, який є улюбленим письменником усіх дітей. Дякуємо Кузьмич І.М. за співпрацю!