З РОБОТИ ГУРТКІВ

День пам'яті жертв Голодомору

Протягом 22-24 листопада в Будинку дитячої та юнацької творчості Тиврівської селищної ради відбулися заходи до Дня пам'яті жертв Голодомору! В ході яких вихованці віддали шану жертвам Голодомору, приймали участь в майстер-класах з виготовлення квітки Незабудки, найменші вихованці знайомились з символами голодомору.

09:58 25.11.2023

Година-спомин "Зернятко пам'яті"

Сьогодні, 24 листопада, до Дня пам'яті жертв Голодомору з вихованцями гуртка "Пізнайко" Будинку дитячої та юнацької творчості Тиврівської селищної ради Ковальова Н.С., керівник гуртка провела годину-спомин "Зернятко пам'яті". Під час заходу діти дізнались про трагічні події Голодомору, "Закон про 5 колосків", познайомились з символами голодоморута створили з них колаж.

09:45 24.11.2023

"Незабудки пам'яті" та "Янголи" до Дня пам’яті жертв Голодомору.

Голодомор – злочин геноциду проти українського народу, результат спеціально організованого штучного голоду у 1932-1933 роках, що спричинив загибель мільйонів людей. У кожну четверту суботу листопада в Україні щорічно відзначається скорботна пам’ятна дата —

09:43 24.11.2023

Майстер-клас з виготовлення квітки незабудки "Незабудка - біль душі і пам'ять серця"

23 листопада вихованці гуртка "Виготовлення сувенірів" Будинку дитячої та юнацької творчості Тиврівської селищної ради, який працює на базі Василівської філії Тиврівського ліцею (керівник Олійник С.А.) вшанували пам'ять жертв Голодомору. Вихованці брали участь у майстер класі з виготовлення квітки незабудки " Незабудка - біль душі і пам'ять серця" .

09:48 23.11.2023

Територіальний етап Всеукраїнської краєзнавчо-етнологічної конференції учнівської молоді «Завжди в народі буде жити, що серце серцю передасть…».

17 листопада 2023 року в режимі онлайн в Будинку дитячої та юнацької творчості Тиврівської селищної ради відбувся територіальний етап Всеукраїнської краєзнавчо-етнологічної конференції учнівської молоді «Завжди в народі буде жити, що серце серцю передасть…».

15:12 17.11.2023

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Вихованці гуртка  "Вокальне мистецтво" (керівник гуртка Лахманюк Г.П.) Вальчишен Арсен, Загоруйко Марія та Дроздовська Марія, які вибрали назву своєму тріо "Співуча зірка", мають свої перші результати!

09:13 17.11.2023

Запрошуємо до участі у краєзнавчо-етнологічній конференції учнівської молоді «Лиш те в народі буде жити, що серце серцю передасть…»

Будинок дитячої та юнацької творчості Тиврівської селищної ради  запрошує здобувачів освіти, лідерів учнівського самоврядування, вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти 17 листопада 2023 року о 10:00 взяти участь  у краєзнавчо-етнологічної конференції учнівської молоді «Завжди в народі буде жити, що серце серцю передасть…».             Конференція проводиться з метою виховання ціннісного ставлення особистості до етнокультурної спадщини українського народу; формування у молодого покоління почуття любові до Батьківщини, поваги до народних звичаїв, традицій, духовних цінностей українського народу.

12:58 15.11.2023

ГРАН-ПРІ у Всеукраїнському конкурсі мистецтв "Подаруй світло"

Медведьов Арсен вихованець гуртка "Дошколярик" ( керівник гуртка Куліковська О.Л.) Будинку дитячої та юнацької творчості Тиврівської селищної ради здобув абсолютну перемогу у Всеукраїнському конкурсі мистецтв "Подаруй світло". У номінації "Декоративно-ужиткове мистецтво" зі своєю роботою "Осінній затишок" Арсен здобув найвищу нагороду ГРАН-ПРІ!

10:04 10.11.2023

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ МАРІЮ ВОЛОДИМИРІВНУ МІНКІНУ, керівника гуртка "Образотворчого мистецтва" Будинку дитячої та юнацької творчості Тиврівської селищної ради!

16:24 25.10.2023

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!!!

Другий місяць навчального року приніс перші перемоги на Всеукраїнському рівні!  Вихованці гуртка "Образотворчого мистецтва" (керівник гуртка  Марія Мінкіна)  Лихацька Ярина та  Пугач Мирослава нагороджені Дипломом Другої премії в номінації "Образотворче мистецтво" в жанрі графіка та живопис  ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ "ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ТАЛАНТУ".

15:36 25.10.2023