Плани нарад керівників

Онлайн нарада з керівниками закладів освіти

30 січня 2024 року на базі відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Тиврівської селищної ради було проведено онлайн - нараду керівників закладів освіти громади , відповідальних за харчування у закладах та медпрацівників з представниками Держпродспоживслужби. Вознюк О.О.-заступник начальника Вінницького районного управління ГУ ДПСС у Вінницькій області та Васильович О.П. - головний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Вінницького районного управління. ГУ ДПСС у Вінницькій області порушили питання впровадження у закладах освіти системи ХАССП, озвучили вимоги щодо паспортизації харчоблоків та наголосили на необхідності проведення профілактичних заходів щодо попередження сезонного збільшення вірусних захворювань серед учнів та вихованців.

08:46 30.01.2024

Нарада керівників ЗЗСО Тиврівської територіальної громади

13 січня 2023 року відбулася нарада керівників закладів освіти,на якій було підведено підсумки за І семестр 2022-2023 навчального року та визначено напрямки роботи на ІІ семестр.На початку зібрання учасників наради з новорічно- різдвяними святами привітали учні ДШМ Тиврівської селищної ради.Голова ГО "Допомога юності: Україна" Єнютіна О.Ф. висловила подяку,вручивши листи вдячності колективам шкіл та начальнику відділу освіти,культури,молоді,спорту та туризму Касянчук Л.Л. за волонтерську діяльність та вагомий внесок у підтримці військовослужбовців ЗСУ.

16:17 13.01.2023