НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ

Викладачі кафедри педагогіки, професійної освіти та управління освітніми закладами ВДПУ імені Михайла Коцюбинського взяли участь у роботі 8-го територіального форуму українських патріотичних справ «Ми-українці"

24 жовтня викладачі кафедри педагогіки, професійної освіти та управління освітніми закладами Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського взяли участь у роботі восьмого територіального форуму українських патріотичних справ «Ми-українці», проведення якого було ініційовано відділом освіти, культури, молодці, спорту та туризму Тиврівської селищної ради.

15:16 26.10.2023

Національно-патріотичне виховання дітей та молоді

Національно-патріотичне виховання дітей та молоді – це комплексна системна і цілеспрямована діяльність органів державної влади, громадських організацій, сім’ї, закладів освіти, інших соціальних інститутів щодо формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини, турботи про благо свого народу, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України, сприяння становленню її як правової, демократичної, соціальної держави. Найважливішим пріоритетом національно-патріотичного виховання є формування ціннісного ставлення особистості до українського народу, Батьківщини, держави, нації.

09:46 08.06.2022